Roleta Zebra Mini Deň a Noc do okien

  • Cena:23,10 EUR
  • Dostupnosť: Skladem
Množstvo:

Roleta Zebra Mini Deň a Noc do okien

Roleta Zebra je známa tiež pod názvom roleta Deň a Noc alebo Duo roleta. Roliet Zebra patrí medzi najmodernejšie a najobľúbenejšie typ zatienenia interiérov. Roleta Zebra Vás nadchne nielen svojim vzhľadom a praktickosťou, ale aj jednoduchou montážou na okenné krídlo bez nutnosti vŕtania. Montáž roliet zebra zvládne naozaj každý počas niekoľkých minút. Rolety sa montujú priamo na okenné krídlo pomocou štelovatelných háčikov a fixačné pásky. Vďaka jednoduchej montáži roliet, nestrácate záruku na okná.
 
Plynulú reguláciu svetla v interiéri dosiahneme vďaka striedaniu svetle priepustných a nepriepustných pásov. Roletu možno nastaviť do akejkoľvek polohy alebo ju môžeme úplne vysunúť alebo naupak zatiahnuť.
 
Rolety Zebra typ III si môžete vybrať z mnohých rôznych odtieňov. Ovládnánie rolety je zaistené retiazkou, ktorý je možné umiestniť na pravú alebo ľavú stranu.
 
Rolety Deň / Noc mini III sú navyše vybavené vodiacimi silóny, ktoré slúžia pre dokonalé vedenie rolety v akejkoľvek polohe i pri otvorenom okne na ventiláciu.
 
Ak Vám nevyhovujú tipyzované rozmery roliet Deň a Noc a potrebujete iné rozmery, zadajte rozmery v našom konfigurátore pre rolety do okien Deň a Noc, v ktorom si jednoducho zvolíte rozmery na mieru.
 
Pozrite naše video s roletami Deň a Noc
 
Vzor látky roliet Deň a Noc (Day & Night)

Tip týdne