Rolety Deň a Noc

Rolety Deň a Noc sú hitom v oblasti zatienenia okien. Dokážu úplne nahradiť záclony a žalúzie, napriek tomu zachovajú intimitu a svetlosť miestnosti. K dispozícii sú 2 typy, a to rolety Mini a Maxi.

Rozmery a zatienenie

Šírka až do 220 cm a výška až do 240 cm.

V prípade potreby neštandardných rozmerov si môžete objednať rolety Deň a Noc priamo na mieru v našej kalkulačke.

Funkcie roliet Deň a Noc 

Plynulú reguláciu svetla v interiéri nám zabezpečuje roleta striedaním svetle priepustných a nepriepustných pásov, ktoré sú umiestnené v dvoch radoch za sebou. Rolety možno úplne vysunúť alebo nastaviť čiastočnú priepustnosť (podľa vašich potrieb) či miestnosť kompletne zatemniť (režim noci). Ovládanie rolety je zaistené retiazkovým mechanizmom, vďaka ktorému je možné rolety nastaviť do akejkoľvek polohy.

Rolety Deň a Noc Maxi sú určené pre zatienenie celého okenného otvoru. Ako rolety presne zmerať, nájdete v našom návode.

Rolety Deň a Noc dodávame s kvalitným hliníkovým zadným profilom, ktorý nám zaručí vysokú stabilitu rolety. Mechanizmy ovládania sú do hliníkového profilu priskrutkovať (nie lepené). Roletu obdržíte už v zmontovanom stave a Vám postačí ju iba nacvaknúť do špeciálnych držiakov, ktoré pripevníte na stenu.

Triediť podľa:
Tip týdne