Rolety Mini Deň a Noc do okien režné látky

  • Cena:16,50 EUR
  • Dostupnosť: Skladem
Množstvo:

Rolety Mini Deň a Noc do okien režné látky

Rolety Deň a Noc sú rolety ktoré Vás nadchnú. Rolety Deň a Noc patrí medzi najmodernejšie a najobľúbenejšie typ zatienenia interiérov. Rolety Deň a Noc Vás nadchnú nielen svojím vzhľadom a praktickosťou, ale aj jednoduchou montážou na okenné krídlo bez nutnosti vŕtania. Montáž roliet Deň a Noc zvládne naozaj každý behom niekoľkých minút. Rolety Deň a Noc Mini sa montujú priamo na okenné krídlo pomocou štelovatelných háčikov a fixačné pásky. Vďaka jednoduchej montáži roliet Deň a Noc nestrácate záruku na okná.
 
Princíp tienenie roliet Deň a Noc spočíva v striedaní svetle priepustných a nepriepustných pásov. Vďaka tomu môžete plynule regulovať svetlo v miestnosti. Rolety môžete celé vyhrnúť alebo nastaviť do akejkoľvek požadovanej polohy. Zároveň môžete rolety nastaviť do polohy noc a celú miestnosť zatienite.
 
Rolety Deň a Noc si môžete vybrať z mnohých rôznych odtieňov. Ovládnánie rolety je zaistené retiazkou, ktorý je možné umiestniť na pravú alebo ľavú stranu.
 
Rolety Deň / Noc mini II sú navyše vybavené vodiacimi silóny, ktoré slúžia pre dokonalé vedenie rolety v akejkoľvek polohe i pri otvorenom okne na ventiláciu.
 
Pozrite naše video s roletami Deň a Noc
 
Vzor látky roliet Deň a Noc (Day & Night)

Tip týdne